Close

O firmie

Firma „HEBAN” istnieje na rynku polskim od 1992 roku. Przez wiele lat tworzymy meble z największą starannością i najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Doświadczenie, staranność wykonania jak i jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji  wyposażenia domu – gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas mebli.

W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają meble wykonywane na indywidualne zamówienia. Aby spełnić oczekiwania Klientów staramy się łączyć wymagania tych, którzy szukają nietypowych i oryginalnych rozwiązań urządzania prestiżowych pomieszczeń w domu, z najnowszymi technologiami i aktualnymi trendami wzorniczymi. Oferujemy różnorodną kolorystykę oraz  nowoczesną technologię.  Naszym priorytetem jest  dążenie do harmonijnego połączenia funkcji użytkowych z oczekiwaniami i gustami  Kontrahentów.

Nasza oferta handlowa obejmuje w swoim zakresie: meble kuchenne, meble pokojowe, meble młodzieżowe, sypialnie, garderoby, stoły, ławy, biurka, komody, meble biurowe, meble systemowe, szafy, materace, poduszki i wiele innych.

W celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów firma ,,HEBAN” zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, pomiarów, projektów, transportu oraz profesjonalnego montażu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego sklepu firmowego znajdującego się w Lublińcu przy  ul. Stalmacha 29.

Telefon: 34-356-26-35